Перший крок до професійної кар’єри

09 червня 2017

фото.газета

Для упередження безробіття та розширення профорієнтаційної роботи серед молоді в 2017 році розпочато створення Всеукраїнського кадрового резерву служби зайнятості в основу якого покладено новостворений кадровий резерв випускників навчальних закладів. Даний проект сприятиме реалізації професійної кар’єри, працевлаштуванню на підприємствах регіону за вибраною професією в першу чергу молоді, випускників навчальних закладів.

«Молодь обирає майбутнє»

26 травня 2017

tractorОднією з актуальних професій на ринку праці Чигиринського району не один рік є професія тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва.

З метою укомплектування вакансій за даною професією щорічно роботодавці району звертаються до служби зайнятості , а так як потреба є постійною,  виникає необхідність   у професійному навчанні безробітних Так у жовтні 2016 року 12 безробітних, які перебували на обліку в Чигиринському  РЦЗ розпочали професійне навчання а 23  травня 2017 року закінчили навчання за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

Ярмарок вакансій –ефективний спосіб працевлаштування та підбору працівників

26 травня 2017

IMG 3397З метою пошуку нових шляхів та методів роботи щодо стабілізації стану ринку праці, задоволення потреб роботодавців у вирішені кадрових питань та надання можливості безробітним вирішити питання щодо працевлаштування 25 травня 2017 року спеціалістами Чигиринського районного центру зайнятості на  замовлення ТОВ « ПОНОМАР» - підприємство знаходиться на території Черкаської області, проведено «Ярмарок вакансій» для підбору працівників за професіями  «оператор лінії у виробництві харчової продукції», «вантажник», «водій автотранспортних засобів», «апаратник стерилізації консервів», «варник харчової сировини», «майстер»,«помічник майстра», «технолог», «комірник», «водій навантажувача», «електромонтер», «слюсар контрольно-вимірювальних приладів». 

Акція «Випускник – 2017»

26 травня 2017

20170517 141025В умовах сьогодення зорієнтуватися в різноманітті навчальних закладів, форм навчання, учбових програм важко не тільки старшокласникам та їх батькам, але навіть і фахівцям. Вибір майбутньої професії – це серйозний крок, який випускники роблять на підставі рівня своїх знань та власних природних здібностей, а також  інформації, отриманої з різноманітних джерел. Одним з таких джерел і стала акція «Випускник - 2017», організована 17 травня 2017 року  Чигиринським районним центром зайнятості спільно з відділом освіти Чигиринської райдержадміністрації,  у якій взяли участь більше 143 учні випускних класів.

Програма розвитку громадянського суспільства на 2017-2020 роки

25 травня 2017

І. Загальні положення

ogolПрограма розвитку громадянського суспільства на 2017-2020 роки (далі – Програма) спрямовує зусилля місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на створення сприятливих умов
для ефективного функціонування третього сектору, що є основною передумовою залучення громадських організацій до формування державної
і регіональної політики та більш повного використання їхнього потенціалу
для розвитку регіону.

У Програмі основні поняття вживаються в такому значенні:

 

Громадянське суспільство – сукупність самостійних незалежних
від держави інститутів та відносин, заснованих на свободі особистості, плюралізмі поглядів та демократичному правопорядку. 

В Чигирині проведе прийом начальник управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА

12 травня 2017

17 травня 2017 року з 11.00 до 13.00 год. в приймальній громадян Чигиринської районної державної адміністрації (вул. Богдана Хмельницького, 26, м. Чигирин) начальник управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації Звягінцева Олена Миколаївна буде проводити виїзний особистий прийом громадян.

Шановні співвітчизники!

07 травня 2017

12299359 dda5cb8dНа нашу землю, в наші серця знову прийшло свято Перемоги, яке принесло мир на українську землю.
Щиро вітаю з цим світлим днем весь Український народ і насамперед ветеранів, які мужньо здолали вогненні фронтові дороги, чесно виконавши свій військовий та громадянський обов'язок.
Ми завжди пам'ятатимемо про те, як довгі 1225 днів і ночей Україна була окупована фашистськими вандалами. 

Про скликання ХХV сесії міської ради VIІ скликання

05 травня 2017

Керуючись підпунктом 8 пункту 4 частини 1 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.    Скликати ХXV сесію міської ради VIІ скликання 16 травня 2017 року о 10 годині в залі засідань Будинку рад та державних установ.

 

Делегація зі Сполучених Штатів завітала до міської ради

03 травня 2017

Члени громадської організації «Sebastopol World Friends» перебуваючи з робочим візитом в Чигирині завітали до Чигиринської міської ради. На зустрічі був присутній учасник Програми обміну «Відкритий світ» що відбулась в 2012 році, а нині начальник відділу ЖКГ, землеустрою та інвестиційної політики Бунь Олег, секретар міської ради Іващенко Лариса та міський голова Буханець Степан.

<<  21 22 23 24 25 [2627 28 29 30  >>