ПРОГНОЗ ПОГОДИ

18 вересня 2017

dЗа прогнозом Черкаського гідрометцентру  по                        м. Чигирин та Чигиринському району

на добу з 21 год. 18 вересня до 21 год. 19 вересня 2017 р.

Мінлива хмарність. Без істотних опадів. Вітер змінний, 3-8 м/с. Температура вночі 8..13º, вдень 20..25º.

Прогноз середньої добової температури повітря:

19.09

20.09

21.09

16º

20º

23º

На 20 вересня. Мінлива хмарність. Невеликий дощ. Вітер південно-східний, 7-12 м/с. Температура вночі 11..16º, вдень  22..27º.

На 21 вересня. Хмарно з проясненнями. Вночі місцями невеликий дощ, вдень невеликий дощ, гроза. Вітер південно-східний, 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура вночі 13..18º, вдень 26..31º.

На 22-23 вересня. Часом дощ (вдень 23 вересня місцями). Температура вночі 22 вересня 13-18º, 23 вересня 10-15°, вдень 19-24º.

Шторм-прогноз пожежної небезпеки на 19-21 вересня: 19 вересня 4 клас, 20-21 вересня 5 клас

Оголошення!!!

14 вересня 2017

 Uvaga                       Чигиринська районна благодійна організація

«Фонд розвитку Чигиринщини» 

ПРЕС-АНОНС

16, 17 вересня 2017 року                          0992919109, 0934223178

                                                                                                       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Школа Активної Молоді в Чигирині!

   16 вересня о 10 годині за адресою вул. Миру, 9 (Новий Чигирин) радо відчинить свої двері Школа Активної Молоді.

   Школа Активної Молоді – це унікальний проект неформальної громадянської освіти для молодого покоління Чигирина. Школа являє собою курс тренінгових занять та майстер-класів від досвідчених тренерів та громадських діячів з міста Черкаси, що мають навчити молодих людей нашого міста втілювати свої мрії  в дії, шукати однодумців та матеріальну підтримку своїх проектів. Програма Школи передбачає написання учасниками мікро-грантів, спрямованих на покращення міського середовища та посилення участі молоді у розвитку міста, конкурсний відбір найкращих ініціатив, їх фінансування та виконання. На базі знань, отриманих  у Школіі, в перспективі планується реалізація різних молодіжних проектів та ініціатив, напрацьованих за час її проведення (Банк ідей),  а в подальшому – створення Молодіжного центру.

   Для кого цей проект? Для учнівської, студентської та просто активної молоді міста Чигирин віком від 15 до 25 років.
   Коли? Навчальні тренінги та майстер-класи пройдуть 16, 17 та 23,24 вересня 2017 року, протягом жовтня місяця триватиме написання та реалізація молодіжних проектів, спрямованих на покращення життя у нашому місті. У листопаді – підсумки роботи за результатами проекту.
   Де? Новий Чигирин, вул. Миру, 9.
Організатор проекту: Чигиринська районна благодійна організація "Фонд розвитку Чигиринщини" в рамках проекту "Київський діалог" «Громадяни та розвиток міста» у партнерстві з невеликими містами Черкаської області за підтримки Міністерства Закордонних Справ Німеччини.

Реєстрація та детальна інформація за тел. : 0992919109, 0934223178.

Вхід для преси – вільний.

Цей прес-анонс було підготовлено в рамках конкурсу міні-грантів проекту «Київський діалог» за підтримки Міністерства Закордонних справ Німеччини. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю грантоотримувача і жодним чином не відображає точку зору проекту «Київський діалог».

 

Увага!!! Робочий виїзд мобільного сервісного центру МВС Черкаської області

12 вересня 2017

uo  У п`ятницю, 15 вересня, здійснить свій черговий робочий виїзд мобільний сервісний центр МВС Черкаської області для обслуговування громадян.
  Завдяки роботі мобільної групи жителям району не доведеться витрачати свій час та кошти на поїздку в обласний центр, до найближчого територіального сервісного центру МВС.
  Зареєструвати або перереєструвати транспортний засіб, замінити посвідчення водія, отримати міжнародне посвідчення водія, подати запит на довідку про відсутність судимостей вони зможуть безпосередньо в своєму районному центрі за адресою: місто Чигирин, вулиця Богдана Хмельницького, 19 (біля міської ради).
  Час роботи мобільної сервісної служби — з 09.00 до 16.00.
  Послугами МСЦ МВС зможуть скористатися всі охочі.
 Про порядок отримання послуг та перелік необхідних документів можна довідатися за електронною адресою: http://chk.hsc.gov.ua/.
 За додатковою інформацією звертатися за телефоном 066-819-71-00.

«Проведення моніторингу реєстраційних дій у Державному реєстрі речових справ на нерухоме майно»

07 вересня 2017

ogol

Відповідно до частини 1 статті 371 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі - Закон) контроль у сфері державної реєстрації прав здійснюється Міністерством юстиції України, у тому числі шляхом моніторингу реєстраційних дій у Державному реєстрі прав з метою виявлення порушень порядку державної реєстрації прав державними реєстраторами, уповноваженими особами суб’єктів державної реєстрації прав.
 Моніторинг реєстраційних дій проводиться за такими критеріями
 1) порушення строків, визначених Законами;
 2) проведення реєстраційних дій в неробочий час;
3) відсутність у реєстрах електронних копій документів, поданих для державної реєстрації, виготовлених шляхом їх сканування;
4) проведення реєстраційних дій на підставі судових рішень; 

Увага!!!

05 вересня 2017

 Чигиринська міська рада повідомляє мешканців м.Чигирин, які є абонентами ГП «Чигиринські теплові мережі», про неспроможність комунального підприємства здійснювати централізоване опалення їх будинків, в зв’язку з заборгованістю більше 8 млн. гривень перед різними кредиторами.

 Враховуючи вище викладене, Чигиринська міська рада рекомендує абонентам ГП «Чигиринські теплові мережі» невідкладно переходити на альтернативні види індивідуального опалення квартир (будинків).

Увага! Громадське обговорення!!!

29 серпня 2017

 

uo   Чигиринська міська рада оголошує громадське обговорення детального плану територій площею 0,0667 га: з розміщенням ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ФОП Шульженко Анатолія Петровича по вул. Максима Залізняка, 42 в межах Чигиринської міської ради  в м. Чигирин Черкаської області.

  Підставою для розроблення проекту є рішення міської ради від 23.12.2016 № 177-17/VII «Про розроблення детального плану територій по вулиці Максима Залізняка, 42 в місті Чигирин, Черкаської області». 

 

 

Увага! Громадське обговорення!!!

29 серпня 2017

  uoЧигиринська міська рада оголошує громадське обговорення детального плану територій площею 0,0600 га: яка прилягає до приміщення магазину «МЕБЛІ» Чигиринського районного споживчого товариства по вул. Слави 1, в межах Чигиринської міської ради в м. Чигирин Черкаської області.

      Підставою для розроблення проекту є рішення міської ради від 01.02.2017 № 212-20/VII «Про розроблення детального плану територій, яка прилягає до приміщення магазину «МЕБЛІ» Чигиринського районного споживчого товариства по вул. Слави 1, в межах Чигиринської міської ради в м. Чигирин Черкаської області.». 

   Розробник детального плану  територій ФОП Матвеєва Л.І.

    З проектом детального плану територій площею 0,0600 га: яка прилягає до приміщення магазину «МЕБЛІ» Чигиринського районного споживчого товариства по вул. Слави 1, в межах Чигиринської міської ради в м. Чигирин Черкаської області, можна ознайомитися у  відділі житло – комунального господарства, землеустрою та інвестиційної політики міської ради за адресою: 20901, м. Чигирин, Черкаської області, вул. Б.Хмельницького, 19, кабінет №11, телефони для довідок (04730) 2-59-96, 2-59-77, а також за вказаною адресою приймаються пропозиції та зауваження щодо детального плану територій, термін подання яких з 30 серпня 2017 року по 29 вересня 2017 року.

    Пропозиції щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території мають право подавати:

 1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

 2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

 3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

 4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

 5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

    Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

     Конференція по узагальненню підсумків розгляду пропозицій громадськості відбудеться 29 вересня 2017 року о 12.00 в адмінприміщенні міської ради за адресою: 20901, м. Чигирин, Черкаської області, вул. Б.Хмельницького, 19, кабінет №11.   

          Запрошуємо мешканців міста прийняти участь у конференції

Увага! Громадське обговорення!!!

29 серпня 2017

uo      Чигиринська міська рада оголошує громадське обговорення детального плану територій площею 0,015 га: з розміщенням ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в межах Чигиринської міської ради  в м. Чигирин по вул. Гетьманська, 123 Черкаської області.

   Підставою для розроблення проекту є рішення міської ради від 09.08.2017 № 307-31/VII «Про розроблення детального плану територій по вулиці Гетьманська, 123 в місті Чигирин, Черкаської області». 

        Розробник детального плану  територій ФОП Матвеєва Л.І.

       З проектом детального плану територій площею 0,015 га: з розміщенням ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в межах Чигиринської міської ради  в м. Чигирин по вул. Гетьманська, 123 Черкаської області можна ознайомитися у  відділі житло – комунального господарства, землеустрою та інвестиційної політики міської ради за адресою: 20901, м. Чигирин, Черкаської області, вул. Б.Хмельницького, 19, кабінет №11, телефони для довідок (04730) 2-59-96, 2-59-77, а також за вказаною адресою приймаються пропозиції та зауваження щодо детального плану територій, термін подання яких з 30 серпня 2017 року по 29 вересня 2017 року.

Пропозиції щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території мають право подавати:

 1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

 2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

 3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

 4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

 5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

       Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

       Конференція по узагальненню підсумків розгляду пропозицій громадськості відбудеться 29 вересня 2017 року о 12.00 в адмінприміщенні міської ради за адресою: 20901, м. Чигирин, Черкаської області, вул. Б.Хмельницького, 19, кабінет №11.   

 

          Запрошуємо мешканців міста прийняти участь у конференції

<<  21 22 23 24 25 [2627 28 29 30  >>