Прогноз погоди

27 листопада 2018

509bb95ccac7c Pogoda

За прогнозом синоптиків, під натиском холодного північного антициклону атмосферні фронти покидають наш регіон. Із припиненням опадів посилюються морози вночі до 5-10º, вдень 1-6º.

Звертаємо вашу увагу, що в кінці робочого тижня зима проявить себе у повній силі. Із північними вітрами у наш край продовжує надходити арктичний холод із акваторії Карського моря. Найбільше похолодання очікується 30 листопада, коли на фоні високого атмосферного тиску температура вночі 10-15º морозу, вдень 2-7°. Середньодобова температура 9º морозу саме на 9º буде холодніше норми і більше відповідатиме найхолоднішому періоду зими середині січня – початку лютого.

Холодна погода значно ускладнить життєзабезпеченість населення, роботу об’єктів енергетики, зв’язку, транспорту, комунальних служб.

У дітей терморегуляція організму ще не повністю налаштована, а в літніх людей і при деяких хворобах ця функція буває порушена. Ці категорії людей більш схильні до переохолодження та обморожень. Якщо дитина у мороз гуляє на вулиці, їй бажано кожні 15-20 хвилин повертатися в тепло і зігріватися.

Метеостанція Чигирин

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

26 листопада 2018

 

509bb95ccac7c Pogoda

27 листопада вночі та вранці очікуютьсясильні опади. Впродовж доби налипаннямокрого снігу, на дорогах ожеледиця.

    Радимо водіям та пішоходам бути особливо         уважними на дорогах.

 

<<  1 [23 4 5 6  >>